לימוד רכיבה על אופניים לנשים: לימוד רכיבה בשיטה המדעית היחידה בישראל!!

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים, בשיטת לימוד המקצועית-מדעית היחידה בישראל!

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים ע"י אייל ציוני, מומחה ל- מוטוריקה, יציבה ו- אורטופדיה, ראשון המלמדים רכיבה על אופניים ללא גלגלי עזר בישראל! *שימו לב, לימוד אופניים במוטוריקל מיועד לכלל האוכלוסיה, גם לילדים מגיל 4/ לנשים וגברים בעלי תפקוד מוטורי תקין!

 

19 שנות ניסיון לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים (נשים/ גברים) וגם לילדים, נוסף על התמחותנו ב-מוטוריקה, יציבה ו-אורטופדיה, אלה ועוד מאפשרים לכן ליהנות מ- לימוד אופניים בשיטה מדעית* ומובילה!

*שיטת לימוד מדעית:

 

 • פיסיקה,

 • ביומכניקה,

 • קינזיולוגיה (תורת התנועה)

 • וגם מדעי המוח..

הן הדיסיפלינות המאפשרות לנו להעניק לימוד רכיבה ברמה מדעית!

 

 

אז אכן, יתרון ענק שלנו, המאפשר לימוד אופניים מהיר* בכל קנה מידה (וחסכון משמעותי בכסף..), הוא הידע המקצועי הבלעדי (מידע נרחב בהמשך הדף..) וניסיון עתיר שנים!

*לימוד אופניים מהיר: ברוב המקרים, מספיקה שעה בודדת (מפגש אחד) עד לשלושה מפגשים (לאיטיים יותר)... רוב הילדים/ מבוגרים לומדים לרכוב במפגש בודד עד שני מפגשים של שעה (כ'א) בלבד!!

 

   מוטוריקל - תגיעו, טיל-מדו !

                 בכל גיל, תלמדו ממש בטיל :)   

       

 

 

שיעורי רכיבה על אופניים לנשים, יתרונות חשובים נוספים:

 • לימוד רכיבה בתוך אולם מקורה וממוזג (מאפשר עבודה נעימה, גם בימי שמש/ לחוּת בלתי נסבלת וכמובן בימי גשם או שרב/ אובך- חלקיקי אבק..).

 

שיעורי רכיבה על אופניים לנשים, באולם מקורה וממוזג! (בתמונה זו: לימוד רכיבה על אופניים לילדים ברעננה)

 

 

    גם בתנאי שרב או גשם כבד...

                   במוטורי School, כל ילד/ מבוגר בהנאה רבה לומד :)      

 

 • פרטיות מלאה בעת הלימוד (לימוד באולם/ מתחם פרטי ותחום, מבלי שהמוני אנשים בפארק יצפו בכן או יפריעו בעת הלימוד/ יסיחו את דעתכן...). ראו התייחסות נוספת ללימוד בפארק בהמשך הדף...

 

 

תנאים מעולים בעת לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ שיעורי רכיבה על אופניים למבוגרים/ שיעורי רכיבה על אופניים לילדים (לימוד במתחם פרטי, תחום ומואר!)

 

 • בטיחות מקסימלית בעת לימוד הרכיבה (אנו רצים לצד הרוכבת, איננו מלווים בהחלקה על רולרס!!). ראו תמונות גם בהמשך הדף...

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים, שיעורי רכיבה לנשים גם ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר!

 

 

 • שעות נוחות: לימוד אופניים בשעות היום וגם בשעות הערב המאוחרות (לא תאלצי לוותר על יום עבודה/ לנסוע בפקקים..).

 • חניה חופשית וצמודה: לא תצטרכי לשלם על חניה, לבזבז זמן יקר בחיפוש חניה ולערוך מסעות רגליים בחום המתיש עד למקום הלימוד.

 • זהירות/ בטיחות בדרכים: לימוד שליטה באופניים בשטח עירוני (תמרון ושליטה בעת רכיבה במדרכות צרות, רכיבה בטוחה בין עצים/ עמודים/ הולכי רגל ועוד..), התמצאות במרחב הפיזי (בכלל זה אומדן מרחק נכון..) וכן עצירה בטוחה של האופניים לפני מעבר חצייה/ ירידה מהאופניים וחצייה רגלית בטוחה של הכביש ועוד...

 • פיזיו-סטנדאפיסט צמוד אליכן :) לימוד באווירה נעימה: מבטיחים לכן גם חווייה מהנה, עם הפגת פחדים, לאלו מכן הסובלות מ- פחד מרכיבה על אופניים | פחד מנפילה מאופניים.

 • לימוד רכיבה בפארק הירקון/ פארק הרצליה - לא מה שחשבתן! >> בימי הקיץ החמים והלחים, אפילו ישיבה רגועה על כיסא נוח בשמש הישראלית עשויה להיות מעיקה למדי (שלא נדבר על עוגמת הנפש הנלווית להתמודדות עם זבובים ויתושים טורדניים..). לימוד רכיבה על אופניים באותם תנאים, המצריך גם ריכוז והקשבה להוראות מצד מדריך רכיבה/ הקשבה לגוף, זהירות (ועוד..) עשוי להיות מעיק עוד יותר (ומן הסתם, גם לא יעיל).

ואם נוסיף לכך הערות קולניות בעת הלימוד מצד עוברי אורח ("תשמעי לי גברת, תחזיקי ככה/ תעשי ככה..." ישראלים תמיד חייבים להעיר הערות, מוכר לכן- לא??) הרי שהתדמית הנעימה/ הציורית שמנסים להצמיד ללימוד רכיבה בפארק, עשויה להיות מטעה עד מאוד!

*אגב קטן: לפני שנים רבות (בראשית הדרך), גם אנחנו התחלנו ב- לימוד רכיבה על אופניים בפארק הירקון (מהר מאוד הבנו את גודל הטעות ונטשנו את הפארק :)

 

בהקשר הנוכחי, מן הסתם, עיקר ההתנסות שלכן ברכיבה (לאחר הלימוד, ובמשך החיים) לא תהיה דווקא בפארק, אלא באיזור המגורים/ שטח עירוני!! לפיכך, מן הראוי שגם לימוד רכיבה מקצועי יתקיים בשטח עירוני, ולא בפארק!

 

 

 

מוטורי School- רִכבוּ על החלום שלכן :)

 

 

לתיאום שיעור רכיבה, חייגו 848 66 44 -054 (זמינים א'-ו', *החל מ- 13:00 בצהריים)

או כתבו לנו: info@motori-kal.com

 

 

אז לפני שתקראו על שיטתנו הייחודית (מומלץ לקרוא את המידע המשמעותי בהמשך הדף...), צפו ראשית בסרטון המתאר לימוד רכיבה על אופניים לנשים:

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים במוטוריקל, מומלץ להגביר את עוצמת השמע ולצפות/ להאזין עד הסוף!

פתאום זה קל... מוטוריקל

 

לירון למדה לרכוב על אופניים חיש קל, במוטוריקל

הלימוד ניתן לה כשובר מתנה ליום ההולדת, מאת החבר אסף (אחראי גם על הצילום)


כי רק ב
מוטוריקל, 19 שנות ניסיון וידע מקצועי חברו יחדיו!
ובכל גיל- לדַווש יש מצב!!
 

אז גם בימי הסתיו,

קראי על שיטתנו - התקשרי עכשיו! (*החל מ- 13:00 בצהריים, ימים א'-ו')

Cause we teach with L-O-V-E'

 

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים, גם בספורטק החדש ברעננה. שיעורי רכיבה לנשים בתנאים הטובים ביותר שניתן להציע :) (לימוד רכיבה על אופניים ברעננה)

 

 

 

במוטוריקל -  So-fun של הבטחות להתממש :)

ובאופן הכי מהיר שניתן לבקש !

 

 

מורה לרכיבה על אופניים - "מאחורי הקלעים" של הלימוד במוטוריקל...

בעת רכיבה על אופניים, מתרחשת בגוף (החל מהמוח ועד השרירים) מערכת עניפה של תגובות מוטוריות (עצביות-שריריות) ויציבתיות. מדוע חשוב שתדעו זאת? מפני שבעת הלימוד, אנו מעניקים תשומת לב לכל אחת מאותן תגובות חשובות! הידע המדעי שלנו, מאפשר לנו לפעול ממש"מאחורי הקלעים", כדי שאותם מנגנונים מוטוריים-עצביים קריטיים (גם לטובת הבטיחות שלכן בעת הרכיבה) יזכו להתייחסות מדוקדקת, כך גם תהנו מלימוד מהיר ואיכותי!

עבור מדריך רכיבה על אופניים, או עבור מי שכבר יודע לרכוב, רכיבה על אופניים הינה מיומנות המצריכה שיווי משקל וקואורדינציה כללית. לעומת זאת, עבור מדריך מקצועי, שהינו גם מומחה למוטוריקה, אורטופדיה ויציבה, רכיבה על אופניים היא הרבה מעבר לכך! רוצות לגלות את הסודות המקצועיים שלנו? כל המידע פרוס לפניכן :)

 

כך לדוגמא, דגש רב ניתן בעת לימוד רכיבה בשיטת מוטוריקל על אחד המרכיבים המוטוריים-יציבתיים הקריטיים ביותר של הרכיבה: תפקוד 'מנגנוני יציבה'/ postural control (מרכיבים תחושתיים-מוטוריים העומדים בבסיס כל פעולה שאנו מבצעים: תנועות עדינות ואיכותיות של הגו והגפיים המאזנות את הרוכב כל העת בעת הרכיבה, שומרות מפני נפילות ומערבות יכולת חיזוי וציפייה למצבים אפשריים של הפרת איזון/ איבוד שיווי משקל אצל ילדים). אותם 'מנגנוני יציבה' אחראים על תגובות הגנה ושיווי משקל: תגובות גופניות (אוטומטיות) המחזירות את הילד/ המבוגר לאיזון בעת מצבים של 'כמעט איבוד שיווי משקל', ואף מעניקות הגנה יחסית בעת נפילה פתאומית- גורמים משמעותיים ביותר ב- רכיבה על אופניים, עוד מפקחים מנגנוני היציבה על טונוס שרירים/ מתח השרירים, על יציבות חגורת הכתפיים והגו (ומן הסתם, יציבות כידון האופניים) בעת הרכיבה, יציבות שדה הראייה ועוד... זיכרו, שליטה יציבתית טובה ב- רכיבה על אופניים (ולא רק...) שומרת (מגינה) עליכן ומעניקה ביטחון עצמי רב!

 

 

ללמוד לרכב על אופניים ב- מוטורי School

כי מה שבא בקלות- רוכב בקלות :)

 

סודות מקצועיים נוספים ממתינים לכן בדף לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים/ לימוד רכיבה על אופניים בלי גלגלי עזר

קריאה מועילה ומעניינת!

 

 

חמישה גורמים מרכזיים מאפשרים לימוד רכיבה מהיר במיוחד במוטוריקל:

 

 

 

מוטוריקל - נכון, לא המצאנו את הגלגל...

 

אבל, פיתחנו שיטת לימוד מדעית ומובילה לרכיבה

 על גלגלים, בלי גלגלי עזר או אינסוף שיעורים :)

 

 

 • מדריך רכיבה ורץ תחרותי רץ לצידכן, דבר המנטרל פחדים (מעניק תחושת ביטחון). ילד או מבוגר הלומדים לרכוב בתחושת ביטחון פנויים יותר ללמידה, השרירים פחות מכווצים, הדעת פחות מוסחת בהשוואה ללימוד שבו מרגישים חוסר ביטחון ומוטרדים בשל כך...

 • 19 שנות ניסיון לימוד!

 • תנאי לימוד מעולים!

 • פיזיו-סטנדאפיסט צמוד ומשעשע, דבר משמעותי נוסף התורם לתחושת הביטחון שלכן :)

 

 

 

 

למה לא השקענו יותר בעיצוב האתר?

 

קהל היעד אליו פונה האתר, הוא אנשים המחפשים לימוד רכיבה על אופניים מקצועי ומדעי (קצר ולעניין...)! איננו מלמדים לרכוב על אופניים באמצעות עיצוב גרפי, אנו מלמדים באמצעות כלים, בעזרת כלי הלימוד המתקדמים מסוגם בעולם!

מטרת האתר אינה להרשים את הגולש באמצעים ויזואליים, אלא להציג דבר אותנטי (אמיתי) ולהביא מידע משמעותי וחיוני, מידע שעשוי לחולל שינוי משמעותי בחיים של בנו/ בתו (או בחייו שלו). שיטת מוטוריקל הינה שיטת טיפול/ לימוד מיומנויות בעלת תוכן אמיתי/ רציונל מדעי ברור (כשתבקרו בדפים השונים תבינו למה כוונתנו...). בזכות כך, רכשה את מעמדה המוביל בתחום התפתחות הילד... כך שלשמחתנו, העיצוב (במקרה שלנו) פחות רלוונטי... (ברוח הביטוי: 'אל תסתכלו בקנקן, אלא במה שבתוכו').

עם זאת, אנו שואפים תמיד ליצור סדר טוב יותר בכמויות המידע המשמעותיות, לטובת נוחות, נגישות ויעילות!

ראו גם: דף התמצאות באתר.

 

אתר מוטוריקל לשרותכם כבר למעלה מעשור (2006-2017)!

 


 

 

אתר מוטוריקל עתיד לעבור מתיחת פנים משמעותית, עם המעבר לפלטפורמה חדשה ומודרנית בחודשים הקרובים. אנו שוקדים גם על כך במרץ רב מאחורי הקלעים :)

 

 

 

 

כיצד לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ ללמוד לרכב על אופניים למבוגרים (גברים/ נשים) יכול לסייע לכל אחת מכן בחיים?

ובכן, רכיבה על אופניים נחשבת פעילות גופנית בעלת יתרונות רבים ומשמעותיים. להלן המרכזיים שבהם:

 • אופניים מהווים כלי תחבורה ירוק (אינו מזהם...), זול ונגיש המסייע בניידות (קניות, דואר, מקום העבודה, לנשים הרוצות לאסוף את הילד/ה מהגן בסטייל, ללא צורך בחיפוש מתיש אחר חנייה בעיר ועוד ועוד...),

 • תרומה משמעותית לבריאות הכללית: שיפור כושר גופני כללי, שיפור סיבולת לב-ריאה, חיזוק שרירים/ חיטוב שרירים (בעיקר שרירי הירכיים: שריר הארבע ראשי/ Quadriceps, שריר הירך האחורי/ Hamstring, שרירי הישבן/ Gluteus), העלאת מטבוליזם/ שיפור חילוף חומרים, הפחתת לחץ דם, הפחתת משקל, שמירה על צפיפות העצם לנשים ועוד...

 • בריאות נפשית (פעילות אירובית חווייתית המפחיתה מתחים, תורמת לרוגע נפשי ושלווה...). ממש 'נפש בריאה בגוף בריא'!

 • שיפור מרכיבים מוטוריים חשובים: שיווי משקל, שיפור קואורדינציה (קואורדינציה מוטורית) התמצאות במרחב ועוד ועוד... (פירוט סך המרכיבים המוטוריים בהמשך הדף...).

 • סוציאליזציה: פיתוח קשרים חברתיים (רכיבה על אופניים עם חברים/ משפחה/ ועוד...).

 • פוטנציאל אדיר לטיולים: טיולי אופניים קבוצתיים/ משפחתיים/ זוגיים, רכיבה בשטח/ רכיבה אתגרית/ ניווט למבוגרים/ שיפור התמצאות מרחבית ועוד...

 • תחביב אדיר לשעות הפנאי (גם רכיבה נעימה בפארק, או קרוב לבית).

בשנים האחרונות, ישנו פיתוח מואץ של שבילי רכיבה בערי ישראל (תל אביב כעיר חלוצה, אך גם ערים רבות נוספות..). מזג האוויר הישראלי הנוח, הופך את תחביב הרכיבה על אופניים לאטרקטיבי מעין כמוהו...

 

ולאחר שהשתכנעתן (לא היה קשה לעשות זאת...) ומניחים שלא חידשנו לכן יותר מידי בחשיבות האדירה של רכיבה על אופניים, נזכיר לכן את הדבר הבא:

לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים בשיטת מוטוריקל, השיטה המקצועית היחידה בישראל! כדי להפוך את חוויית הרכיבה על אופניים למשפחתית, מציעים אנו לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים: לנשים, גברים וגם בני הגיל השלישי (אל חשש it's never too late...). לידיעתכן, כלי הלימוד במוטוריקל פותחו בעזרת ידע מקצועי מדעי וניסיון לימוד של 19 שנים!!

 

 

יש לימוד אופניים... ויש לי mood (למשהו..) oh-fun-נעים!!

 

אז אם אתן ב- mood 4 something good, תהנו מ- לימוד מקצועי, מהנה וצמוד!

 

 

*לי mood אופניים®, לי mood רכיבה® הינם סימני מסחר שכל הזכויות בהם שייכות למוטוריקל!

 

 

מחפשת לימוד רכיבה על אופניים חשמליות/ אופניים חשמליים לנשים? אנו פה גם בשבילך!

 

 

בטיחות מסימלית בעת לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ שיעורי רכיבה על אופניים לילדים (רץ תחרותי צמוד אליכן!)

 

 

גם בעת לימוד רכיבה על אופניים לנשים...

מוטוריקל - וזה כל השיפור!

 

  

הצגת שיטת מוטוריקל (Adaptive-Load) הכללית ב"גלריית המומחים", ערוץ 2 (11/2004) (קליפ לא עולה?)

 

 

 

להסתרת הכתוביות באנגלית לחצו על כפתור cc בתחתית הנגן (הכפתור מופיע רק במהלך צפייה)

 

 

אייל ציוני מציג את שיטתו החדשנית ל- טיפול בהשמנה אצל ילדים/ השמנת יתר בילדים בתכנית "מהיום דיאטה", ערוץ 10 (ינואר 2017).

  

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ שיעורי רכיבה על אופניים לנשים: למידע נרחב אודות שיטתנו, לחצי: לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים

ראי גם: לימוד רכיבה על אופניים שאלות נפוצות

 

 

בכל אופָן - נשתדל שיהיה לכן real fun !!

 

*בכל אופָן / real fun ® הוא סימן מסחר שכל הזכויות בו שייכות למוטוריקל!

 

 

 

פחד מרכיבה על אופניים? לחצי כאן: פחד מרכיבה על אופניים | פחד מנפילה מאופניים.

 

לרשותך גם:

 

 

את הסלוגן הבא, קוראים משמאל לימין...

 

(: נעים Motori-COOL, 'Cause you'll have a whale of a

 

Motori-COOL, simply The BEST riding school.

 

*הביטוי 'a whale of a time' באנגלית, פירושו הנאה ענקית!

 

 

 

לימוד רולרס, לימוד גלגיליות/ לימוד החלקה על רולר בליידס/ לימוד רכיבה על רולר בליידס, לימוד רולר בליידס למבוגרים, לימוד רכיבה על גלגיליות/ לימוד החלקה על גלגליות  לימוד רולר בליידס רכיבה על רולרבליידס רולר בליידס לימוד רולרבליידס לימוד רולר בליידס לילדים

לימוד סקייטבורד לימוד סקייטבורד למתחילים  לימוד על סקייטבורד  לימוד רכיבה על סקייטבורד  לימוד נסיעה על סקייטבורד  לימוד החלקה על סקייטבורד

לימוד רולר סרפר (לימוד החלקה על רולר סרפר/ לימוד רכיבה על רולר סרפר/ לימוד נסיעה על רולר סרפר)

 

 

 

 

 

הצגת שיטת מוטוריקל- מאמרו של אייל ציוני בכתב העת הישראלי לרפואת ילדים (Israeli journal of Pediatrics) גיליון פב' 2011

 

 

כיצד הפכה שיטת מוטוריקל לקונספט מוביל בתחום התפתחות הילד? הדף הבא יספק את התשובות:

שיטת מוטוריקל- שורה של תגליות מדעיות מובילות!  |  אייל ציוני - כרטיס ביקור מדעי!

 

 

 

 

*מוצאות את דף לימוד רכיבה על אופניים לנשים/ שיעורי רכיבה על אופניים לנשים רלוונטי או משמעותי? נודה על המלצתכן... לִחְצוּ על הסמל 1+ (לא זמין כרגע לגולשות בדפדפן Firefox):

 

 

לימוד רכיבה על אופניים לנשים - ראו גם

 

לימוד אופניים: ללמוד לרכוב על אופניים לימוד רכיבה על אופניים לילדים לימוד נסיעה על אופניים לימוד רכיבה על אופניים בשיטת מוטוריקל לימוד רכיבה על אופניים בשרון לימוד רכיבה על אופניים ברעננה לימוד רכיבה על אופניים בנתניה לימוד רכיבה על אופניים כפר סבא לימוד רכיבה על אופניים בכפר סבא לימוד רכיבה על אופניים הרצליה לימוד רכיבה על אופניים בפארק הירקון לימוד רכיבה על אופניים לילדים כפר סבא לימוד רכיבה על אופניים לילדים בחולון לימוד רכיבה על אופניים בראשון לציון לימוד נסיעה באופניים ללא גלגלי עזר לימוד נסיעה על אופניים ללא גלגלי עזר הדרכת רכיבה על אופניים  לומדים לרכוב על אופניים לימוד רכיבה על אופניים ללא גלגלי עזר לימוד רכיבה על אופניים תל אביב לימוד אופניים לילדים  ללמוד לרכוב על אופניים  לימוד אופניים לילדים בלי גלגלי עזר לימוד אופניים ללא גלגלי עזר רכיבה על אופניים ללא גלגלי עזר ללמוד לרכב על אופניים למבוגרים ללמוד לרכב על אופניים לילדים ללמוד לרכב על אופניים בגיל מבוגר שיעורי רכיבה על אופניים למבוגרים שיעורי רכיבה על אופניים לילדים  ללמוד לרכוב על אופניים לילדים ללמוד לרכב על אופניים לימוד רכיבת אופניים לילדים  לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים תל אביב  לימוד רכיבה על אופניים חשמליות לימוד רכיבה על אופניים חשמליים חרדה רכיבה על אופניים פחד מרכיבה על אופניים פחד מנפילה מאופניים

איך לבחור אופניים לילד  טיפים לקניית אופניים, איך בוחרים אופניים, איך לבחור אופניים לילד, מידות אופניים לפי גובה, מידות אופניים לילדים, טבלת מידות אופניים לילדים, איך לבחור אופניים לפי גובה, טבלת מידות אופניים לפי גובה רוכב, איך מודדים מידת אופניים, איך מתאימים אופניים לגובה, התאמת אופניים לגובה הילד, מדריך לקניית אופניים לילדים, מידת אופניים לפי גובה הרוכב, התאמת אופניים לרוכב, התאמת אופניים לפי גובה, כיצד בוחרים אופניים לילדים, קניית אופניים לילדים, התאמת אופניים לרוכב, מה לבדוק בקניית אופניים  איך בוחרים אופניים לילד

 

לימוד רולר-בליידס: לימוד רולר בליידס לילדים, לימוד רולר בליידס למבוגרים, לימוד רכיבה על גלגיליות, לימוד החלקה על גלגליות, לימוד החלקה על סקטים, לימוד החלקה על רולר בליידס, לימוד רכיבה על רולר בליידס, לימודי רולר בליידס, איך לומדים רולר בליידס, לימוד רכיבה על גלגיליות, שיעורי רכיבה על רולרבליידס, שיעורי רולרבליידס, שיעורי רולר, שיעורי החלקה על רולר בליידס, שיעורי רולר בליידס, שיעור רולר בליידס, שיעורים פרטיים רולר בליידס, שיעורים פרטיים רולר בליידס, שיעור פרטי רולר בליידס, שיעור רולר בליידס תל אביב, רולר בליידס שיעורים, רולר בליידס שיעור, רולר בליידס לימוד לימוד רולר בליידס (לימוד גלגיליות ׀  לימוד נסיעה על רולר בליידס ׀  לימוד רכיבה על רולר בליידס ׀ לימוד סקטים ׀ לימוד רולרבליידס ׀ לימוד רולרס ׀ רולרבליידס לימוד),

 

לימוד סקייט בורד/ לונגבורד/ קארבר: לימוד סקייט בורד לימוד סקייטבורד לימוד רכיבה על סקייטבורד לימוד סקיטבורד לימוד סקייטבורד למתחילים  שיעורי רכיבה על סקייטבורד  מדריך סקייטבורד  מדריך סקייטבורד למתחילים מדריך ללימוד סקייטבורד  מדריך רכיבה על סקייטבורד הדרכת סקייטבורד לימוד סקייטבורד  לימוד סקייטבורד למתחילים  לימוד על סקייטבורד  קורס סקייטבורד | לימוד לונגבורד | לימוד קארבר

 

לימוד רולר-סרפר: לימוד רולר סרפר (לימוד החלקה על רולר סרפר/ לימוד רכיבה על רולר סרפר/ לימוד נסיעה על רולר סרפר)

 

לימוד מיומנויות ספורט/ תנועה: לימוד מיומנויות מוטוריות לימוד מיומנויות ספורט פיתוח מיומנויות מוטוריות, שיפור מיומנויות תנועה, פיתוח מיומנויות תנועה, שכלול מיומנויות תנועה, שיפור מיומנויות כדור, לימוד מיומנויות כדור  לימוד מיומנויות תנועה לימוד קפיצה בחבל לימוד כדרור לימוד כדרור בכדורסל לימוד תפיסת כדור רתיעה מכדור קושי בתפיסת כדור לימוד דהרות לימוד דילוגים לימוד קשירת שרוכים למידה מוטורית תיאוריות מדעיות מובילות בלמידה מוטורית לימוד מיומנויות ספורט,תנועה,כדור לימוד כדורגל לימוד כדורסל לימוד כדורסל לילדים/ לימוד כדורגל לילדים שיפור עוצמת הבעיטה, שיפור חוזק הבעיטה ,שיפור דיוק הבעיטה, שיפור טכניקת בעיטה 

 

 

 

ודפים רלוונטיים נוספים, מסודרים באשכולות נושאים בסדר א-ב':

 

אבחונים: אבחון מוטורי אבחון פסיכומוטורי אבחון בעיות מוטוריות אבחון מוטוריקה גסה אבחון מוטוריקה עדינה אבחון מוטורי מוטוריקל אבחון מסורבלות מוטורית בעיות במוטוריקה גסה בדיקת תחושה עמוקה אבחון יציבה אבחון ליקויי יציבה אבחון בעיות גב

 

אוטיזם: טיפול בתנועה לילדים אוטיסטים pdd בתפקוד גבוה, פי די די נוס, פי די די בתפקוד גבוה, פי די די אצל ילדים, asd אוטיזם, asd בתפקוד גבוה

 

אורטופדיה: טיפול בבעיות אורתופדיות לילדים טיפול בבעיות אורטופדיות טיפול בבעיות אורטופדיה בעיות אורטופדיות בילדים בעיות אורטופדיות בברך בעיות אורטופדיות בכף הרגל בעיות אורטופדיות אצל ילדים בעיות בכף הרגל ילדים בעיות בכף הרגל והקרסול בעיות אורטופדיות נפוצות בעיות אורטופדיות כף רגל  גיד אכילס קצר אצל ילדים גיד אכילס קצר גיד אכילס מקוצר קיצור גיד אכילס קיצור בגיד אכילס קיצור גיד אכילס בילדים גיד אכילס קצר טיפול  פרונציה של כף הרגל פרונציה כף רגל היפר פרונציה יתר פרונציה בכף הרגל קריסה של כף הרגל, קריסה של קשת כף הרגל, כף רגל קורסת פנימה, קריסת כף הרגל, קריסת כף רגל, קריסת כף רגל טיפול, קריסת כף הרגל, קריסת כף הרגל פנימה, קריסת כפות רגליים, קריסת קשת כף רגל קריסה פנימה של כף הרגל טיפול קריסת קרסול קריסת קרסול פנימה קריסה פנימית קריסת קרסוליים קריסת קרסול טיפול קריסה של כף הרגל פנימה קריסת כף רגל ילדים קריסת כפות רגליים ילדים צניחת קשת כף הרגל השטחה של כף הרגל קשת כף רגל שטוחה חיזוק קשת כף הרגל פרונציה טיפול פרונציה בקרסול פרונציה ברגל פרונציה בכף הרגל אצל ילדים גמישות יתר בקרסול בדיקת פרונציה/ פרונציה בדיקה פרונציה בכף הרגל (pronated feet) קשת נמוכה בכף הרגל חיזוק קשת כף הרגלוארוס ברגל הלוקס ולגוס טיפול  יישור ברכיים, רגלי X רגלי איקס (genu valgus) רגלי איקס טיפול רגלי איקס בילדים מבנה רגליים איקס רגלי איקס טיפול, כף רגל נוטה פנימה בהליכה הליכה עם הרגל פנימה רגליים פונות פנימה ילדים, כפות רגליים פונות פנימה אצל ילדים, כף רגל פונה פנימה, כפות רגליים פונות פנימה הליכה עם רגליים פנימה כף רגל נוטה פנימה (pigeon toe intoeing toe in position), כפות רגליים פונות החוצה, כפות רגליים פונות החוצה טיפול, כפות רגליים פונות החוצה ילדים, כף רגל נוטה החוצה טיפול, כף רגל נוטה החוצה בהליכה הליכת צ'רלי צ'פלין רגליים עקומות כלפי חוץ (toe out position), תיקון רגליים עקומות, רגליים עקומות ילדים רגליים עקומות אצל ילדים כפות רגליים עקומות אצל ילדים רגליים עקומות טיפול רגליים עקומות אצל מבוגרים הליכה על קצות האצבעות אצל ילדים הליכה על קצות האצבעות ילדים, הליכה על קצות האצבעות טיפול  אורתופדיה ילדים הליכה על קצות האצבעות אורטופדיה ילדים הליכה על קצות האצבעות פלטפוס טיפול בפלטפוס אצל ילדים, פלטפוס ברגל, פלטפוס ברגל אצל ילדים, פלטפוס ברגל אחת, פלטפוס אצל ילדים, פלטפוס ילדים, פלטפוס ברגל טיפול, פלטפוס ילדים כף הרגל, פתרון פלטפוס ילדים, פתרון לפלטפוס ילדים, פלטפוס טיפול, פלטפוס דרכי טיפול, פלטפוס בכף הרגל פלטפוס בכף הרגל טיפול, כאבים פלטפוס ברגל, כאבים בגלל פלטפוס, כאבים בכף הרגל פלטפוס, מדרסים פלטפוס, מדרסים לפלטפוס, כפות רגליים שטוחות, כף רגל שטוחה רגל שטוחה פלטפוס כף רגל שטוחה אצל ילדים, כף רגל שטוחה טיפול  כף רגל שטוחה בדרגה קשה אך גמישה, כף רגל שטוחה בדרגה קלה. בדרגת חומרה קלה מאוד, כף רגל שטוחה בילדים, כף רגל שטוחה ילדים, כף רגל שטוחה בדרגה קלה, כף רגל שטוחה בדרגה קלה. בדרגת חומרה קלה מאוד, (pes planus / flat foot), פשיטת יתר בברכיים, פשיטת יתר בברך, יישור יתר בברך, יישור יתר של הברך יישור יתר בברכיים, יישור יתר של הברכיים, יישור יתר ברך, נעילת ברכיים, נעילת ברך / genu recurvatum  אורטופדיה בעיות כף רגל וקרסול אורטופדיה בעיות ברכיים רגלי o, רגלי o טיפול, תיקון רגלי o, מה זה רגלי o, אורטופדיה ילדים רגלי o, רגלי או, רגלי או אצל ילדים, טיפול ברגלי o, מדרסים בעד ונגד  forefoot varus  rearfoot varus קריסה חיצונית של כף הרגל כאבים בכף הרגל אצל ילדים כאבים בכף הרגל ובקרסול כאבים בכף הרגל בבוקר כאבים בכף הרגל ילדים כאבים בכף הרגל לאחר ריצה כאבים בכף הרגל טיפול כאבים בכף הרגל לאחר מנוחה כאבים בכף הרגל בדריכה

 

 

איטיות: התנהלות איטית אצל ילדים  ילד איטי  ילד איטי מאוד ילד איטי וחולמני  קשיי התארגנות אצל ילדים ילד לא מהיר איטיות בכתיבה ילד איטי בכתיבה כתיבה איטית אצל ילדים  קשיי התארגנות בבוקר קשיים בהתארגנות בכיתה

התמצאות באתר ׀ לורדוזיס טיפול ׀ בעיות אורטופדיות בילדים ׀ פרונציה של כף הרגל ׀ פלטפוס אצל ילדים ׀ כפות רגליים פונות פנימה

  הפרדת תנועה ׀ שיפור ביטחון עצמי אצל ילדים ׀ לימוד רולר סרפר

  קשר עין יד תיאום עין רגל ׀ דיסגרפיה טיפול ׀ חציית קו אמצע ׀ התנהלות איטית אצל ילדים ילד איטי ׀ פונקציות ניהוליות

חוג ספורט מוטורי לילדים חוג מוטוריקה גסה ׀ מאמן כושר אישי לילדים ׀ יום הולדת ספורט לילדים יום הולדת ספורטיבי לילדים 

ילד נופל הרבה ׀ ויסות כוח ויסות תנועה ׀ היפרטוניה טונוס שרירים גבוה אצל ילדים ׀ לימוד רכיבה על אופניים ללא גלגלי עזר

אבחון סרבול מוטורי ׀ אבחון בעיות מוטוריות אבחון מוטוריקה גסה ׀ התארגנות במרחב ׀ טיפול בסרבול מוטורי  דיספרקסיה מוטורית

שיטת מוטוריקל-מאמר בכתב העת הישראלי לרפואת ילדים ׀ מאמר היפוטוניה ׀ מאמר DCD ׀ מילון מונחים ׀ ימי עיון התפתחות הילד

      ביקורי-בית ׀ טיפול בתנועה לילדים ספורט טיפולי לילדים פיזיותרפיה לילדים ריפוי בעיסוק לילדים תרפיה בתנועה

 

All rights reserved to Eyal Tzioni © 2006-2017
כל הזכויות שמורות לאייל ציוני. העתקת או שימוש כלשהו במידע, פרסום או שימוש מסחרי בקבצים ללא רשות הבעלים אסורה על פי חוק.